Flesz Fashion Night 2018

2018-09-05 Flesz Fashion Night 2018

Blask reflektorów, industrialna scenografia, multimedialne efekty a przede wszystkim doskonała moda – rozpoczynamy nowy sezon wraz z Flesz Fashion Night! Zobaczcie, kto pojawił się na tym wyjątkowym wydarzeniu i jakie kreacje królowały zarówno na wybiegu, jak i wśród gości.

 4 września w hali przy ulicy Mińskiej 65 w Warszawie odbyła się 7. edycja Flesz Fashion Night 2018, która zainaugurowała kolejne premiery w polskim świecie mody. Impreza ta z biegiem lat została uznana za jedno z największych wydarzeń modowych w Polsce, skupiając czołowych projektantów, celebrytów i ważne osoby ze świata show-biznesu a także miłośników mody, którzy chcą być na bieżąco z nadchodzącymi trendami. Pomysłodawcą i organizatorem eventu corocznie jest Edipresse Polska SA, wydawca dwutygodnika „Flesz. Gwiazdy & styl”.
 

Najlepsi z najlepszymi
Swoje propozycje na nadchodzący sezon zaprezentowali topowi polscy projektanci wraz ze swoimi muzami w kreacjach haute couture. Maciej Zień pojawił się z Małgorzatą Kożuchowską, która zachwycała czarną koronkową suknią. Julia Wieniawa odważnie reprezentowała duet Paprocki & Brzozowski. W sukni łączącej groteskowe kolory i wzory od Bizuu pojawiła się Katarzyna Bielińska, a Agnieszka Woźniak-Starak była muzą Mariusza Przybylskiego, inspirując go do stworzenia kreacji w stylu art deco. Łukaszowi Jemiołowi towarzyszyła Marieta Żukowska, z kolei MMC zaprojektowało kreację dla Edyty Herbuś. Muzą Lidii Kality tego wieczoru została Marta Kuligowska. Wśród tej plejady gwiazd i projektantów nie zabrakło także Ranity Sobańskiej i jej muzy Ada Fijał oraz Agnieszki Maciejak z muzą Aleksandrą Żebrowską w wyrazistej kreacji w kolorach fuksji – upodobanych przez projektantkę.

The art of industry
Kreacje muz były jednak tylko preludium do atrakcji tego wieczoru. Gwoździem programu był wspólny pokaz wybranych sylwetek z najnowszych kolekcji wspomnianych projektantów. Na wybiegu zobaczyliśmy najlepsze stylizacje z kolekcji na sezon jesień-zima 2018/2019. Stanowił on interesujący przekrój polskiej sceny modowej – wskazywał przede wszystkim na jej różnorodność, dzięki której której każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Podczas Flesz Fashion Night 2018 – po raz pierwszy Polsce – jako element scenografii pokazu wykorzystano ruchome ramiona robotyczne, które podkreśliły charakter tegorocznej imprezy, wpisując się w tematykę „The art of industry” oraz nadając wyrazu i doskonałego rytmu całemu widowisku.

 

 

Doskonała oprawa
Tegoroczną oprawę muzyczną uświetnił Mateusz Ziółko, który swoim anielskim głosem i subtelnymi dźwiękami fortepianu wprowadził gości w doskonały nastrój. Po pokazie na scenie pojawił się zespół Xxanaxx z gościnnym udziałem Bovskiej, którzy z kolei poruszyli parkiet swoimi mocnymi muzycznymi brzmieniami. Nieodłącznym filarem wydarzenia była również Cisowianka Perlage, która od lat towarzyszy najważniejszym modowym wydarzeniom w naszym kraju.