La Mania Mind Blow Party

2017-12-14 La Mania Mind Blow Party

fot. Filip Okopny

 

Z czym może kojarzyć się Mind Blow Party? Z niecodziennością? Nowymi doznaniami? Fascynacją? La Mania przedstawiła swoją nową kolekcję, właśnie w stylu MIND BLOW! 12. grudnia w klubie Smolna odbył się nietypowy pokaz w formie tanecznego performance’u, podczas którego mogliśmy podziwiać tancerzy w swoim żywiole, ubranych w najnowsze propozycje marki. Samo miejsce wprowadziło przybyszów w atmosferę szalonego świata, a kręte korytarze i ciemne pomieszczenia stanowiły idealny kontekst do gry Let’s play!

Do świata Mind Blow gości zaprosili wspomniani artyści, prezentując jednocześnie najnowszy look La Manii. Choreografię przygotował Marcin Mroziński, który na co dzień związany jest m.in. z 45 Degrees by Cirque Du Solei. Zmysłową grę z nieznajomymi podsycał także występ światowej sławy tancerza vouge – Kendalla Muglera, którego show reżyserował Błażej Szychowski. Zresztą, cała otoczka imprezy miała na celu zachęcić uczestników do otwierania się na nowe doznania, bowiem La Mania tym razem podjęła temat przyjaźni i bycia gotowym na nowe znajomości.

Przy takiej okazji nie mogło oczywiście zabraknąć zaprzyjaźnionych gwiazd, artystów i osobistości ze świata show-biznesu, które tłumie zgromadziły się tego grudniowego wieczoru na Smolnej 38. Nowe doznania zapewniła także Cisowowianka Perlage - delikatnie musująca woda, od lat wspierająca polskich projektantów.


 

fot. Filip Okopny

fot. Filip Okopny

fot. Filip Okopny

fot. Filip Okopny

fot. Filip Okopny

fot. Filip Okopny

fot. Filip Okopny