Doskonałości Mody Twojego Stylu 2017

2018-02-06 Doskonałości Mody Twojego Stylu 2017

W piątek 2 lutego magazyn Twój Styl już po raz dziewiętnasty postanowił wyróżnić najlepsze i najciekawsze marki branży fashion w Polsce. Laureatów wybrało znamienite, związane z modą, jury w składzie: Joanna Bojańczyk, Zuza Krajewska, Katarzyna Sokołowska, Vasina, Wojciech Rostowski, Katarzyna Miśkowiec, Maria Szaj i Maciej Brzozowski.


Galę poprowadzili wspólnie: zastępca redaktora naczelnego magazynu „Twój Styl” Joanna Nojszewska wraz z jego naczelnym - Jackiem Szmidtem.


Wydarzenie odbyło się w niebanalnym, industrialnym wnętrzu Praskiej Drukarni. Wśród zaproszonych gości pojawili się m.in. Cleo, w nietypowej kreacji z indiańskim pióropuszem, Macademian Girl w pięknej, co nieco odkrywającej, różowej sukni, cały w czerni Maciej Zień czy stawiająca na klasykę Małgorzata Foremniak.


Tytułem Doskonałości Mody 2017 wyróżnione zostały marki polskie, jak Le Brand (Obiecująca polska marka) czy Solar (Ekskluzywna polska marka), jak i zagraniczne, m.in. Manolo Blahnik (Buty superekskluzywne) czy Rolex (Zegarki superekskluzywne).


„Kiedyś mówiło się o dyktatorach mody, dziś modą rządzi suweren, coraz częściej ulica.” – zauważył prowadzący galę Jacek Szmidt. Niejako w nawiązaniu do tego, wieczór zakończył pokaz najnowszej kolekcji Ranity Sobańskiej na sezon wiosna-lato 2018 zatytułowany "Skrzydła Rosną". Projekty powinny przypaść do gustu szczególnie tym paniom, które cenią sobie wygodę, intensywne kolory i dobry design.


Partnerem wydarzenia była Cisowianka Perlage, która od lat związana jest z polską modą.