DARK WONDERLAND – pokaz nowej kolekcji Mariusza Przybylskiego

2018-03-30 DARK WONDERLAND – pokaz nowej kolekcji Mariusza Przybylskiego

Dark Wonderland w interpretacji Mariusza Przybylskiego to kraina czarów, jakiej jeszcze nie znacie. Mrok połączony z delikatnym romantyzmem i odważnymi kolorami stanowią kwintesencję tej kolekcji. Jej premierowy pokaz odbył się 27 marca w klimatycznej przestrzeni przy ulicy Mińskiej 65. Projektant był jednocześnie autorem koncepcji scenografii oraz osobiście wybierał muzykę do pokazu.

 

Ekspresja pokazu
Mariusz Przybylski od kilkunastu lat tworzy modę w Polsce oraz za granicą. Kilkakrotnie brał udział w prestiżowym Berlin Fashion Week. Lata pracy w branży modowej pozwoliły mu na wypracowanie charakterystycznego i unikatowego stylu, który doskonale łączy w sobie klasykę i nowoczesność.
O swojej najnowszej kolekcji mówi:

„Myślę, że to moja najbardziej osobista kolekcja. Tak naprawdę opowiedziałem w niej trochę więcej o sobie i o tym, kim jestem. A jest we mnie dużo mrocznych inklinacji, które łączą się z delikatną i nieco romantyczną stroną. Moja moda opiera się na skrajnościach, staram się splatać we wspólną wizjonerską całość dwa kompletnie różne światy”

 

Kraina mrocznych czarów
Nowa kolekcja Mariusza Przybylskiego to przede wszystkim fuzja kolorów. Mroczne czernie dopełniają głębokie czerwienie, granaty, róże, fiolety, a także dżins i tkaniny transparentne. W stylizacjach pojawiły się także ręcznie wykonywane hafty i aplikacje oraz specjalnie zaprojektowane akcesoria: torebki, nerki oraz oversizowe breloki.

 


 

 

Wśród gości pokazu nie zabrakło znanych twarzy. Pojawili się między innymi: Katarzyna Figura, Monika Olejnik, Michał i Aleksandra Żebrowscy, Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, Adam Nergal Darski, Sebastian Karpiel-Bułecka, Marcin Bosak i Maria Dębska, Anna Dereszowska, Roma Gąsiorowska, Kasia Stankiewicz, Karolina Szostak, Joanna Horodyńska, Elżbieta Romanowska, Aleksandra Nieśpielak, Ada Fijał, Weronika Książkiewicz, Karolina Gilon, Joanna Racewicz, Lara Gessler, Paulina Drażba, Agnieszka Jastrzębska, Tomasz Ciachorowski oraz Leszek Stanek.

W całość wydarzenia idealnie wpisała się Cisowianka Perlage, umilając gościom wieczór doskonałą wodą musującą.